هواوی میت 10 پرو: هوش مصنوعی و عکاسی برای اینستاگرام

دوربین هواوی میت 10 پرو دارای مشخصات عالی است. دو سنسور 12 مگاپیکسلی که با یک لنز دهانه باز 1.6 کاملا پیشرو است. اما مشخصات فنی تنها بخشی از داستان است. با تشکر از پردازنده جدید و فوق العاده کرین 970، Mate 10 Pro می‌تواند یک صحنه عکاسی را به خوبی تشخیص دهد، رنگ‌ها، فوکوس و سایر مشخصات را بهینه کند. به این ترتیب حتی قبل از بکارگیری فیلترها، شما تصاویر خوش آب و رنگی خواهید داشت.

دوربین هواوی میت 10 پرو چگونه کار می‌کند

هنگامی که برای عکاسی وارد برنامه مربوطه Mate 10 Pro می‌شوید، با توجه به سوژه برنامه خود به صورت هوشمند اقدام به شناسایی نوع صحنه می‌کند. شما می‌توانید این تغییرات را با مشاهده نمادک در پایین صفحه مشاهده کنید.

همانطور که از موضوع برمی‌ید؛ دوربین میت 10 پرو بسیار دقیق‌تر از پرچمدارهای دیگر است. این دوربین با هوش مصنوعی خود، هر آنچه را که در ذهن خود تصور می‌کنید، برای شما بهینه سازی می‌کند.

هوش مصنوعی دوربین واقعه عالی است. دوربین را روبری یک سگ بگیرید، فورا نماد سگ را در پایین خواهید دید. برنامه با توجه به سوژه که یک شگ است، بهترین تنظیمات را اعمال خواهد کرد.

این تشخیص صحنه جادویی هوش مصنوعی، تنها به حیوانات خلاصه نمی‌شود. شما می‌خواهید از چه چیزی عکس بگیرید؟ جنگل، شکوفه‌های بهاری یا حتی اسکن متن؟ هواوی میت 10 پرو رنگ سبز گلبرگ‌ها را خیره کننده می‌کند و گلبرگ‌ها را لطافت بیشتر می‌بخشد. این هوش مصنوعی، تصاویر را واقعا همانند یک حرفه‌ای ویرایش می‌کند. بنابراین شما دیگر وقت کمتری را برای ویرایش عکس‌ها صرف می‌کنید و زمان بیشتری را برای لذت بردن دارید.

هواوی میت 10 پرو

عمق میدان عالی دیگر رویا نیست

اگر از طرفداران اضافه کردن بوکه دایره‌ای یا خطی دی تصاویر اینستاگرام خود هستید، Huawei Mate 10 Pro می‌تواند بهترین انتخاب شما باشد.

با استفاده از لنزهای دوگانه و هوش مصنوعی قدرتمند، میت 10 پرو قادر است عمق میدان را با توجه به سوژه درک کرده و در نتیجه پس زمینه تصویر را به خوبی تار کند.

بنابراین اگر شما در اینستاگرام فعال هستید، می‌توانید به قابلیت بلور هواوی میت 10 پرو اعتماد کنید. این قابلیت تصاویر شما را در حد تصاویر دوربین‌های DSLR با لنزهای گران قیمت خواهد کرد.

فوکوس را تغییر دهید

پس از گرفتن عکس، اطلاعات منظره در حافظه 128 گیگابایتی Mate 10 Pro ذخیره می‌شود. پس از آن و در هر زمانی می‌توانید بنابر نیاز خود نقطه فوکوس را تغییر دهید. می‌توانید فوکوس را بر یک نقطه متمرکز کنید و پس زمینه را بلور کنید، یا اینکه همه را شارپ کنید.

به عکاسی سلفی علاقه‌مند هستید؟ میت 10 پرو در حالت عکسبرداری سلفی نیز قابلیت بلور پیشرفته را دارد. با تکیه بر زاویه باز دوربین جلو، شما می‌توانید همه دوستان خود را در قاب عکس قرار دهید و عکس‌های سلفی گروهیفوق العاده بگیرید. حتی می‌توانید جلوه‌های مختلفی را بر روی هر چهره اعمال کنید.

با نور نقاشی کنید

هوش مصنوعی میت 10 پرو در حالت عکسبرداری خودکار به بهتر شدن عکس‌های اینستاگرامتان کمک می‌کند. اما ویژگی‌های عکاسی پیشرفته‌تری نیز در Mate 10 Pro حضور دارند. نقاشی نور یک ویژگی جذاب است که می‌تواند مخاطبان شما را به وجد بیاورد.

این یک تکنیک قدیمی است که در دوربین‌های عکاسی پیشرفته وجود دارد. در این تکنیک که در هوای تاریک انجام می‌شود، شاتر برای مدت طولانی باز می‌ماند تا حرکت منبع نوری را ثبت کند. بدین ترتیب خطوطی نورانی در تصویر ثبت می‌شود. اما بدون تکیه بر هوش مصنوعی، در گوشی این کاربه سختی صورت می‌گیرد.

خوشبختانه هوش مصنوعی هواوی میت 10 به سادگی از عهده انجام این ترفند بر می‌آید. شاید اشتباه نباشد اگر بگوییم این کار را بسیار بهتر از دوربین‌های DSLR انجام می‌دهد.

این ویژگی فالورهای شما را هیجان زده خواهد کرد. تنها کافیست یکبر از آتش بازی، خیابان پر ترافیک یا آبشار عکسی بگیرید تا شگفت زدگی را در فالورهای خود ببینید.

یک مترجم همراه

هوش مصنوعی هواوی تنها در عکاسی پیشگام نیست، بلکه این AI قادر است متن‌ها را نیز در تصاویر تشخیص دهد. بنابراین با تکیه بر پردازش‌های داخلی به راحتی می‌توانید متن‌ها را با استفاده از دوربین گوشی میت 10 پرو به صورت زنده ترجمه کنید.

نکته تمایز این سرویس با سرویس‌های مشابه، عدم نیاز آن به اتصال اینترنت است. بله، هوش مصنوعی به صورت آفلاین تمامیاین کارهای فوق العاده را انجام می‌دهد.

بهترین دوربین برای اینستاگرام

با توجه به نکاتی که در بالا گفته شد، می‌توان به راحتی گفت که هواوی میت 10 پرو دارای بهترین دوربین عکاسی برای اینستاگرام است. هوش مصنوعی این دوربین واقعا قدرتمند بوده و به راحتی می‌تواند رقیبان را کنار بزند.

فیسبوک توییتر گوگل + لینکداین تلگرام واتس اپ کلوب

دیدگاه بگذارید

  مشترک شوید  
مرا مطلع کن وقتی: